Doğu Batı Sokağı – Philippe Sands e kitap indir

//Doğu Batı Sokağı – Philippe Sands e kitap indir

Doğu Batı Sokağı – Philippe Sands e kitap indir

Doğu Batı Sokağı – Philippe Sands e kitap indir

Sands, Hitler’in Üçüncü Reich dönemindeki akıl almaz mezaliminin sonucunda ortaya çıkan ve dünyayı değiştiren hukuki kavramların gelişim sürecini, geçmişte kalan sırların açığa çıktığı, duygu dolu, şahsi bir dedektiflik öyküsüyle birlikte sunuyor. Ukrayna’nın küçük Paris’inde, birbirlerini tanımaksızın aynı üniversitede, aynı profesörlerden eğitim görüp “soykırım” ve “insanlığa karşı suç” fikirlerini eşzamanlı olarak üreten iki adamın kişisel ve düşünsel evrimini takip ediyor. Doğu-Batı Sokağı tarih anlayışımızı, uygarlığın toplu katliamla nasıl başa çıkmaya çalıştığına dair fikirlerimizi ve en nihayetinde dünyaya bakışımızı değiştirecek.

“İyi bir yazar olan Sands sahneleri öylesine ilgi çekici ve samimi bir dille kurguluyor ki, eserinin başarılı olmaması mümkün değil… Sürükleyici, aydınlatıcı ve duygu yüklü bir kitap bu.”

-Samuel Moyn, The Wall Street Journal

“Olağanüstü bir keşif yolculuğu … merak uyandıran bir macera… Sands’in kitabına konu olan kişiler inanılmaz açıklamalarda bulunuyor.”

-İsabel Hull, London Review Of Books

“Doğu-Batı Sokağı yaşam öykülerini bir neslin müşterek biyografisi halinde bir araya getiriyor… Fevkalade, ilginç, etkileyici ve güçlü bir kitap.”

-Mark Mazower, Fİnancial Times

Çevirmen
Bilge Firuze Çallı

Kapak Tasarım
Elif Çepikkurt

Genel Yayın Yönetmeni
Mustafa Küpüşoğlu

Doğu Batı Sokağı – Philippe Sands e kitap indir  PDF E-Kitap indir

Doğu Batı Sokağı – Philippe Sands e kitap indir EPUB E-Kitap indir

Kitabı Satın Alın
By | 2018-01-22T20:10:41+00:00 Ocak 13th, 2018|Tarih|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment