Yaralı – Kahraman Tazeoğlu e kitap indir

//Yaralı – Kahraman Tazeoğlu e kitap indir

Yaralı – Kahraman Tazeoğlu e kitap indir

Yaralı – Kahraman Tazeoğlu e kitap indir

Artık hatırlanmaya değecek kadar bile kalmadın. Seni unutmak hakkım! Unutkan biri değilimdir ama sen bende hatırlanacak hiçbir şey bırakmadın. Benim unutulmuşum olmak bile güzeldir, bil. Aşk mı? Aramızda kaldı; içimizde değil…

Yanlış aşkta doğru aranmaz. Ama yine de oku istiyorum. Cümlelerimde gizlenmiş duygudan ne anladığını benim nasıl yazdığım değil, senin nasıl okuduğun belirler.

“Kör müydü gözlerin, nasıl göremedin” diye sordular senden sonra. Kör değildim. Ve hayatımda en çok iki kere parlamıştı gözlerim. Birincisi seni ilk gördüğüm, ikincisi giderken ardından baktığım gün. İlkinde aşkın ışığından, ikincisinde gözyaşlarımdan… O iki anın arasındaysa hep kapalıydı gözlerim. Aşkına inandığımdan.

Kör değildim, sadece güvenmiştim!

Not: Bugün seni düşünmeden yaşayabilmeyi başardığım ilk gün. Hadi topla seni benden. Kalbim seni uğurluyor. Al bu yara sende kalsın. Artık beni acıtmıyor.

Yazarın Yayınevimizden Çıkan Diğer Kitapları:
Kayıp Yüzyılın Prensesi, Söz, Bambaşka, Araz, Mavi Ev, Susacak Var, Seni İçimden Terkediyorum, Ölü Bir Kentin Morg Alfabesi, Beni Susarken Bölme, Eyvallah, Başka, Kaptanın Aşk Defteri, Kıyısızlar, Bukre.

Kapak Tasarım
İlknur Muştu

Genel Yayın Yönetmeni
Ertürk Akşun

AŞK TESADÜF MÜ YOKSA KADER ÇOKTAN BELİRLEMİŞ Mİ.BİR YARA KAPANMADAN BAŞKA BİR YARAYA NASIL MERHEM OLUR OKUYUN VE İNANIN..

Gereksiz uzatmalar ve abartı çok fazla var..<br />Mesela kitabın başlarında yaşıyor sandığımız bir karekterin, sonunda çoktan rahmetli olduğunu öğreniyoruz..Yani ölü birini yaşıyormuş gibi anlatıyor.<br />Ben beğenmedim, tavsiye de etmem. <br />

bazı yaraları yok saymak, inkar etmek çözüm değildir. kabullenmek gerek. klasik tazeoğlu kitabı… kitaplardaki önemsiz bir kahraman bir olay hep başka bir kitabın can alıcı sahnesinin eseri. kitapları bu şekilde birbirine bağlamak çok zekice…

2 hafta önce aldım ve bitirdim bu kadar mı güzel olur kendinizden kesinlikle birşeyler bulursunuz

Kahraman Tazeoğlu klasiği alışılmışın dışında fazla bir şey yok. Tarzını sevenler için eminim güzeldir ama bana kendini tekrarlıyor gibi geliyor.

Zevkle okuduğum ve çok beğendiğim kitaplarımın arasında bulunuyor. okumayanlara ve bir an önce okumak isteyenlere tam tavsiye edebileceğim bir kitaptır.

Yaralı – Kahraman Tazeoğlu e kitap indir  PDF E-Kitap indir

Yaralı – Kahraman Tazeoğlu e kitap indir EPUB E-Kitap indir

Kitabı Satın Alın
By | 2018-01-22T20:14:58+00:00 Ocak 13th, 2018|Edebiyat|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment